• WechatIMG1437
  • WechatIMG1437
  • WechatIMG1437
  • WechatIMG1437
  • WechatIMG1437
  • WechatIMG1437

rreth nesh

Hangzhou Soar Security Technology Co., Ltd. është një ofrues kryesor shërbimi i specializuar në projektimin, prodhimin dhe shitjet e kamerave PTZ dhe zmadhimi. Ne kemi një gamë të plotë të produkteve CCTV në anën e përparme, duke përfshirë modulin e kamerës së zmadhimit, kupolën e shpejtësisë I R, kamerën e vëzhgimit celular, PTZ me shumë sensorë, kamera vëzhgimi me rreze të gjatë, kamera detare për stabilizimin e xhiroskopit, si dhe kamera të tjera të personalizuara për qëllime të veçanta.

Kompania jonë Hangzhou Soar Security u krijua në 2005 dhe u bë kompani e listuar në vitin 2016. Ne u specializuam në projektimin dhe prodhimin e kamerave PTZ për qëllime të veçanta për 16 vjet, të pajisur plotësisht me një ekip cilësor R&D që mbulon kërkimin mbi harduerin (dizajni i qarkut, dizajni i makinerive), softueri ( C, C++, Linux), algoritmet e AI (njohja specifike e objektivit, gjurmimi automatik), dizajni optik, dizajni industrial, etj.

Produktet e tregut të ngrohtë (transmetimi 4/5G, mbikëqyrja celulare, mbikëqyrja ushtarake, kamera detare, vëzhgimi me rreze të gjatë, etj) dhe personalizimi OEM janë dy linjat tona kryesore dhe mënyra jonë e mbijetesës.

Në Kinë, përveç atyre gjigantëve të sigurisë si Hikvision, Dahua, Uniview, kompania jonë është një nga kompanitë e pakta të madhësisë së mesme që ka aftësinë të zhvillojë dhe dizajnojë në mënyrë të pavarur produkte të plota softuerësh dhe harduerësh.

Lexo më shumë

Produktet tona të reja

VIDEO

img img

Përmbledhje e modulit të kamerës së zmadhimit

VËSHTRIM I PËRGJITHSHËM Kamerat me zmadhim/kamera bllok zmadhimi janë module që kombinojnë një sensor CMOS me një lente dhe pllaka të integruara që lejon kontrollin e funksioneve të shkrepjes dhe të veçorive të lenteve (zoom automatik, fokus, diafragmë). Kamerat e vogla, të forta, të gjithanshme dhe të përballueshme me kamerë/bllok me zmadhim janë ideale për një sërë aplikacionesh mbikëqyrjeje industriale, të sigurisë publike dhe të tjera. Me ndërfaqe si HD dhe LVDS, shpejtësi të kapjes së imazhit prej 30 FPS/60 FPS, aftësi zmadhimi deri në 92x, ndjeshmëri mbresëlënëse në ndriçimin e ulët të dritës dhe performancë të shkëlqyeshme optike kundër mjegullës/mjegullës, këto pajisje janë ideale për har

Kamera PTZ detare me sensorë të dyfishtë me imazhe termike IR me stabilizim të xhiroskopit

Nr. Modeli: SOAR977SOAR977 stabilizimi i xhiroskopit me rreze të gjatë PTZ përfshin një kamerë optike dhe një imazher termik në një njësi. Imazhet termike ofrojnë karakteristika të ndryshme shikimi nga kamerat optike dhe zbulojnë rrezatimin termik nga objektivi. Sa më i madh të jetë ndryshimi midis temperaturës së synuar dhe zonës përreth, aq më i ndritshëm do të jetë objekti. Rezolucioni i imazherit termik është 640 x 480 dhe përdoret një imazher termik 75 mm. Lente zmadhimi 330 mm, kamera optike e mjegullimit mund të kryejë inspektime gjatë ditës rreth 7 milje larg. Përdor një zgjidhje me kosto efektive për të paraqitur një çmim të përballueshëm

Gjurmimi automatik me rreze të gjatë PTZ

Nr. Modeli: SOAR800-TH gjurmimi automatik me rreze të gjatë ptz Është një shumë sensor i fuqishëm i ditës dhe natës, i zhvilluar veçanërisht për monitorim në distancë. I fortë dhe i qëndrueshëm për t'i bërë ballë kushteve më të vështira të motit dhe mjedisit, duke përfshirë shiun, rrezet e diellit direkte, lagështinë e lartë dhe pluhuri. I projektuar posaçërisht për përdorim në natyrë, ky funksion gjurmon një objekt me interes në nivele të ndryshme zmadhimi. Ka aftësinë për të ndryshuar llojin e objektit mid follow (P.sh. një person që hyn në një automjet), të vazhdojë të ndjekë gjatë pamjeve të penguara, ndryshimit të raporteve të aspekteve (zvarritje, ecje, etj) dhe shpejtësive të ndryshme (ecje, s

PTZ termike me funksion të rëndë me rreze të gjatë

Konstruksioni i fortë përmban alumin të forcuar dhe strehime të forta IP67. Ky dizajn i mundëson sistemit të durojë kushtet më të rënda të motit, duke e bërë atë shumë të besueshëm për aplikime të tilla si siguria rrethuese, siguria vendase, monitorimi i kufijve, anijet lëvizëse/detare, mbrojtja e atdheut dhe mbrojtja bregdetare. Tipar Sistemi i shumë sensorëve: me imazher termik opsional , kamerë e dukshme;Ngarkesë e rëndë deri në 70KG Ngarkesë harmonike dhe sistem kontrolli me qark të ngushtë, saktësi e lartë ±0,003°/s (panim), ±0,001°/s (anim); Me bërthamë termike opsionale: dete me ftohje me valë të mesme

KAMERA 4 MP 40X HD IP IR PTZ e shpejtësisë së rrjetit

Imazhe me cilësi të lartë me rezolucion 4 MP Performancë e shkëlqyeshme në dritë të ulët 40× Zmadhimi optik (6,4 ~ 256 mm), Zmadhimi dixhital 16x 3D DNR, WDR, HLC, BLC, ROISmbështet kompresim video H.265/H.264 distanca deri në 800 m (me një ndriçues lazer )Sistemi i kontrollit me unazë të mbyllur, saktësi pozicionimi deri në 0,05° Sensori automatik i shiut Gama e panit: 360° e pafund, diapazoni i animit: -25°~90° Predha integrale e aliazhit të aluminit me rezistencë të lartë, strukturë e brendshme tërësisht metalike ;IP 66 i papërshkueshëm nga uji, i zbatueshëm në natyrë Formulë private/kallëp i personalizuar, opsion fleksibël për shërbimin OEM/ODM; E mëparshme: PTZ IP Kamera 4MP 40X Optical Zoom

Zbulimi i tymit nga zjarri PTZ termik me rreze të gjatë

Konstruksioni i fortë përmban alumin të forcuar dhe strehime të forta IP67. Ky dizajn i mundëson sistemit të durojë kushtet më të rënda të motit, duke e bërë atë shumë të besueshëm për aplikime të tilla si siguria rrethuese, siguria vendase, monitorimi i kufijve, anijet lëvizëse/detare, mbrojtja e atdheut dhe mbrojtja bregdetare. Tipar Sistemi i shumë sensorëve: me imazher termik opsional , Kamera e dukshme;Ngarkesë e rëndë deri në 70KG Ngarkesë harmonike dhe sistem kontrolli me qark të ngushtë, saktësi e lartë ±0.003°/s (pan), ±0.001°/s (anim); Me bërthamë termike opsionale: detektor i ftohur me valë të mesme, ose kor termike të paftohura

PTZ termike me rreze të gjatë të punës së rëndë

Konstruksioni i fortë përmban alumin të forcuar dhe strehime të forta IP67. Ky dizajn i mundëson sistemit të durojë kushtet më të rënda të motit, duke e bërë atë shumë të besueshëm për aplikime të tilla si siguria rrethuese, siguria vendase, monitorimi i kufijve, anijet lëvizëse/detare, mbrojtja e atdheut dhe mbrojtja bregdetare. Tipar Sistemi i shumë sensorëve: me imazher termik opsional , Kamera e dukshme;Ngarkesë e rëndë deri në 70KG Ngarkesë harmonike dhe sistem kontrolli me qark të ngushtë, saktësi e lartë ±0.003°/s (pan), ±0.001°/s (anim); Me bërthamë termike opsionale: detektor i ftohur me valë të mesme, ose kor termike të paftohura

Kamera PTZ termike detare me rreze të gjatë LRF

Karakteristikat kryesore: Imazhe me shumë spektra: E pajisur me një sistem imazhi me spektër të dyfishtë, ky ptz kombinon aftësitë e dritës së dukshme (rezolucion 2MP, zmadhimi 46xoptik) dhe infra të kuqe (640×512, 1280×1024, deri në 75mm lente), gjetja e diapazonit lazer deri në 10000 metra. Duke integruar teknologjinë LRF në sistem, PTZ Inteligjente Detare e Stabilizuar me Gyro-Spectral të Dyfishtë fiton aftësinë për të përcaktuar me saktësi distancën nga objektet brenda fushës së tij të shikimit. Ky informacion është thelbësor për aplikacione të ndryshme detare, duke përfshirë navigimin, identifikimin e objektivit dhe madje edhe operacionet e kërkimit dhe shpëtimit. LR

Kamera IR me shpejtësi Dome Ptz me sensorë të dyfishtë mbikqyrjeje të jashtme

Rezolucioni 4MP + Zmadhimi optik 37X + Lazeri 800 m + Sensori automatik i shiut Modaliteti opsional Kamera e dukshme Ndriçues lazer SOAR789-4237LS52560*14406.5~240mm, 37x zmadhim500mSOAR789-2460LS 800 mVeçoritë:* Imazhe me cilësi të lartë me rezolucion 4 MP* Performancë e shkëlqyer në dritë të ulët* 37× zmadhimi optik (6,5~240 mm), zmadhimi dixhital 16×* 3D DNR, WDR, HLC, BLC, ROI* Mbështet kompresimin e videos H.265/H.264* Distanca IR deri në 500 m (me ndriçues lazer)* Pan /Sistemi i kontrollit me anim me qark të mbyllur, saktësi pozicionimi deri në 0,3°* Sensori automatik i shiut* Pan ran

Kamera PTZ me dome me shpejtësi të lartë IP66 me sensor të dyfishtë të jashtëm

Rezolucioni 4 MP + Zmadhimi optik 37X + Lazer 800 m + Sensori automatik i shiuthttps://www.youtube.com/watch5ltszoEEU Karakteristikat:* Imazhe me cilësi të lartë me rezolucion 4 MP* Performancë e shkëlqyer në dritë të ulët* 37× zmadhim optik (6,5~240 mm), 16 × zmadhimi dixhital* 3D DNR, WDR, HLC, BLC, ROI* Mbështetje për kompresimin e videos H.265/H.264* Distanca IR deri në 500 m (me ndriçues lazer)* Sistemi i kontrollit me unazë të mbyllur/anim, saktësia e pozicionimit lart deri në 0,3°* Sensori automatik i shiut* Gama e panelit: 360° pafund, diapazoni i pjerrësisë: -25°~90°* Predha integrale e aluminit me aliazh me rezistencë të lartë, praktikant
 Privacy settings
Consent to Cookies & Data processing
On this website we use cookies and similar functions to process end device information and personal data. The processing is used for purposes such as to integrate content, external services and elements from third parties, statistical analysis/measurement, personalized advertising and the integration of social media. This consent is voluntary, not required for the use of our website and can be revoked at any time using the icon on the bottom left.
Accept
Decline
Close
Accepted